XX Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Prezesa UKS ŻUKI

Utworzono dnia 24.03.2024
13 marca odbył się jubileuszowy, już XX Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa UKS „ŻUKI”. W tym wydarzeniu, które już chyba na stałe wpisało się w kalendarz szkół z terenu Gminy Lisia Góra uczestniczyło 6 drużyn. Turniej odbył się na zasadzie „każdy gra z każdym” a więc liczba meczy, bramek, a przede wszystkim emocji była ogromna. Na małą ilość czasu na parkiecie nikt nie powinien narzekać. Po zaciekłej, stojącej na wysokim poziomie, rywalizacji na najwyższym podium stanęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Starych Żukowicach. Na podium zameldowały się też zespoły z Pawęzowa i Lisiej Góry a w tegorocznej edycji uczestniczy jeszcze drużyny ze Śmigna, Nowych Żukowic i Brzozówki. Na zakończenie turnieju Dyrektor Szkoły, a równocześnie Prezes UKS Żuki Pan Jacek Góra podziękował drużynom za sportową rywalizację. Podkreślił olbrzymie zaangażowanie uczestników w grę. Na zakończenie wszystkie biorące udział turnieju drużyny wraz z opiekunami zostały zaproszone na kolejną edycję Ligii Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Te rozgrywki rozpoczną się wraz z nastaniem wiosny na boisku wielofunkcyjnym w Nowych Żukowicach. W tym miejscu zapraszamy również Szkoły które do tej pory nie brały udziału w imprezach organizowanych przez UKS ŻUKI. Szczególne podziękowania kierujemy do koordynatora turnieju i całej ligi – Pani Karoliny Burkat, nauczyciela wychowania fizycznego w szkole w Nowych Żukowicach, a także do głównego sędziego zawodów – Pana Tomasza Pilarskiego. Nie zabrakło również nagród i pamiątek. Pierwsze trzy drużyn otrzymały efektowne puchary, natomiast pozostałe drużyny otrzymały okolicznościowe dyplomy. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie niespodzianki ufundowane przez właściciela sieci sklepów SOLO Pana Janusza Nowaka. Dziękujemy!

XX Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Prezesa UKS ŻUKI

Utworzono dnia 24.03.2024, 21:19