Utworzono dnia 28.11.2019
Szkolne Koło Caritas działające przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła Wielkiego w Nowych Żukowicach po raz kolejny odwiedziło Cukiernię „Fantazja” w Tarnowie. Dzięki przychylności Państwa Jadwigi i Stanisława Klonowicz mogliśmy spróbować naszych sił w pieczeniu ciast i ciasteczek oraz spędziliśmy wspólnie czas na ich dekorowaniu. Poznawaliśmy tajniki sztuki cukierniczej i przyglądaliśmy się pracy profesjonalistów. Z niekłamaną wdzięcznością możemy powiedzieć że odwiedziliśmy ludzi pogodnych, życzliwych, pełnych pasji i zaangażowania w to co robią ale przede wszystkim otwartych na nasze przedsięwzięcia. Dzięki ich szczodrości wszystkimi wypiekami mogliśmy się podzielić z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Lisiej Górze, oraz pensjonariuszami Rodzinnego Domu Pomocy „Pogodna Jesień” gdzie również zawsze jesteśmy przyjmowani z ogromna życzliwością.
Naszą motywacją do działania jest uśmiech na twarzach osób potrzebujących, ich dobre słowo i zwykłe „Wesołych Świąt”, które nabiera nowego, głębszego znaczenia. Naszym motorem do realizacji działań jest dobroć ludzi takich jak Państwo Klonowicz.
Nasze cele byłyby niemożliwe do zrealizowania gdyby nie wszystkich Państwa „serce na talerzu”. Dziękujemy!
SKC wraz z opiekunami
Stanisław Łątka i Małgorzata Koperska.
Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą, tabela i w budynku