Spotkanie z Dyrektorem Jackiem Górą

Utworzono dnia 20.02.2020
20 lutego w naszej szkole odbyło się spotkanie z Dyrektorem Jackiem Górą, który stanął na najwyższym szczycie Europy – Mont Blanc. Na Dach Europy wniósł flagę Gminy Lisia Góra oraz emblemat koła turystycznego „Odcisk”, którego jest założycielem. Wraz z grupą uczniów regularnie uczęszcza na piesze wędrówki. Zdobył Koronę Gór Polskich – jest to 28 szczytów poszczególnych pasm górskich – od Karkonoszy po Beskidy. Jednym słowem pasjonat i miłośnik gór.
Podczas spotkania opowiedział o poszczególnych etapach przygotowań do wyprawy na Mont Blanc oraz przebiegu całej ekspedycji. Podczas prezentacji zobaczyć można było mnóstwo zdjęć i filmików z prywatnych zbiorów Pana Dyrektora. Nie brakowało również ciekawostek na temat sprzętu.
Spotkanie przebiegło w bardzo miej atmosferze, a uczestnicy zostali wtajemniczeni w plany kolejnej ekspedycji…
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „eresty, znalazłem achu”
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „acha za opiekę Starych ze Armatys stwa rcie przez Pamiçci n AVY w mięci Taty”