Piłkarski sukces uczniów z Nowych Żukowic

Utworzono dnia 19.12.2019
Piłkarski sukces uczniów z Nowych Żukowic
W tegorocznej edycji Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej uczniowie klasy VIII osiągnęli spory sukces. Po zwycięstwie w etapie gminnym, pokonali swoich przeciwników w półfinale powiatowym. W pokonanym polu pozostały szkoły z północnej części powiatu tarnowskiego. Nasza drużyna turniej finałowy rozgrywała w Tuchowie, pokonując drużyny dużych szkół z Tuchowa, Zakliczyna i Łękawki.
Jako tryumfator rozgrywek powiatowych drużyna z Nowych Żukowic rozgrywała turniej rejonowy, w którym brały udział drużyny SP 17 Tarnów, SP 2 Brzesko oraz SP Olesno. Po zaciekłej i emocjonującej rywalizacji drużyna reprezentująca Nowe Żukowice uległa jedynie tarnowskiej drużynie zajmując ostatecznie w doborowym towarzystwie II miejsce.
Zespół wystąpił w składzie: Hubert Chłopek, Filip Tokarczyk, Mikołaj Mazur, Marcin Kuta, Hubert Drwal, Mikołaj Kalisz, Kamil Kalisz i Maciej Witek,
trener- Karolina Burkat
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i ludzie grający w siatkówkęMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób