"Międzynarodowy Dzień Bez Przemocy"

Utworzono dnia 02.10.2020

2 października w naszej szkole obchodziliśmy "Międzynarodowy Dzień Bez Przemocy". W związku z obecnymi obostrzeniami prelekcja pedagoga szkolnego odbyła się indywidualnie w klasach. Uczniowie dowiedzieli się m. in. jak radzić sobie w sytuacjach konfliktowych i na czym polega konstruktywna kłótnia. Zostali zapoznani z podstawowymi terminami. Pedagog szkolny odpowiadał na pytania związane z przemocą m. in. gdzie szukać pomocy i kogo poinformować, że jest się świadkiem takiego zdarzenia. Świętowanie Międzynarodowego Dnia Bez Przemocy ma na celu propagowanie pozytywnych zachowań i walki z przemocą oraz agresją.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i odzież wierzchnia

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i tekst „ST STOP P PRZEMOCY! -ZELI JESTEŚ OFIARĄ PRZEMOCY LUB JEJ ŚWIADKIEM PRZERWIJ MILCZENIE! REAGUJ!”