Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Wielkiego w Nowych Żukowicach

Egzamin na kartę rowerową w naszej szkole

Utworzono dnia 24.06.2026

W naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową. Uczniowie wcześniej przygotowywali się do niego podczas zajęć, poznając przepisy ruchu drogowego, zasady bezpiecznej jazdy rowerem oraz najważniejsze znaki drogowe. W dniu egzaminu uczniów odwiedził policjant, który czuwał nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia. Najpierw uczestnicy rozwiązali część teoretyczną, a następnie przystąpili do części praktycznej. Musieli wykazać się umiejętnością bezpiecznego poruszania się rowerem, sygnalizowania skrętów oraz znajomością zasad obowiązujących na drodze. Wszyscy uczniowie poradzili sobie znakomicie i zdali egzamin! Gratulujemy każdemu uczestnikowi. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i umiejętności pomogą młodym rowerzystom bezpiecznie korzystać z dróg i ścieżek rowerowych. Brawo!

egzamin na kartę rowerową

Utworzono dnia 24.06.2026, 10:36

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny

Kuratorium Oświaty

 

  

Laboratoria Przyszłości