W czwartek, w ramach Tygodnia Bezpieczeństwa, dla wszystkich uczniów przeprowadzono prelekcje dotyczące zasad udzielania pierwszej pomocy. Podczas spotkań omówiono najważniejsze zasady postępowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia oraz przypomniano, jak prawidłowo wezwać pomoc.
Bezpieczne wakacje - zasady udzielanie pierwszej pomocy