16 grudnia 2019 r. odwiedziliśmy siedzibę Stowarzyszenia „Ich lepsze jutro”.

Utworzono dnia 16.12.2019
16 grudnia 2019 r. odwiedziliśmy siedzibę Stowarzyszenia „Ich lepsze jutro”, gdzie zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez panią dyrektor Edytę Urban oraz pozostałych pracowników poradni i przedszkola „Mały Książę”. Ponieważ zbliżają się święta Bożego Narodzenia, postanowiliśmy wesprzeć kiermasz tej placówki o choinki wykonane przez wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas. Ich sprzedaż pomoże w zapewnieniu niezbędnych materiałów dla dzieci z tej placówki. Dzięki uprzejmości terapeuty pani Klaudii Marcinek-Pinas i logopedy pani Małgorzaty Stankowskiej wzięliśmy udział w prowadzonych zajęciach z Jasiem i Brunem, a przy okazji zapoznaliśmy się z potrzebami innych podopiecznych i sposobami pracy specjalistów. Zwiedziliśmy również sale terapeutyczne, w których dzieci rozwijają swoje umiejętności percepcyjno-motoryczne podczas pracy nad wszystkimi układami zmysłowymi. Pomieszczenia wyposażone są w przyrządy służące do ćwiczeń równowagi, koordynacji motoryki małej oraz w odpowiedni sprzęt pozwalający na wyciszenie układu nerwowego dziecka.
Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i ze swojej strony możemy obiecać, że nasza współpraca będzie kontynuowana. Bardzo dziękujemy za uroczy prezent w postaci kalendarza z podopiecznymi J
Szkolne Koło Caritas – ks. Stanisław Łątka i Małgorzata Koperska
Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie